Fotozeszyt Saal Digital

Jakiś czas temu miałam przyjemność stworzyć fotoksiążkę  z platformy SaalDigital  (KLIKNIJ TU) . W dzisiejszym wpisie  krótko przedstawię Wam fotozeszyt wykonany przez tą samą firmę.  fotozeszyt saal digital

fotozeszyt saal digital

Fotozeszyt Saal Digital 

Tak jak wspominałam, miałam okazję tworzyć fotoksiążkę z Saal Digital. Cała platforma działa bardzo intuicyjnie, interfejs jest bardzo przejrzysty i czytelny – konkretne informacje na temat zamawiania znajdziecie we wpisie o fotoksiążce tam wszystko Wam opisywałam:)

Po raz kolejny nie zawiodłam się na tej platformie. Bardzo szybki czas wykonania projektu oraz bardzo szybka wysyłka. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają oryginalnego prezentu 🙂 nawet na ostatnią chwilę!  Bardzo dobra jakość papieru, do tego super wykonany fotozeszyt będzie piękną pamiątką w naszej kolekcji.

fotozeszyt saal digitalfotozeszyt saal digitalfotozeszyt saal digitalfotozeszyt saal digital

Witaj Czytelniku! Strasznie mi miło, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że spodobał Ci się na tyle, że zawitasz tu jeszcze nie raz! Za jakikolwiek ślad pozostawiony przez Ciebie tutaj serdecznie Ci dziękuję! Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@femmind.pl ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: