Jak dodawać zdjęcia na Instagram z komputera?

Cześć, witajcie! 🙂

W dzisiejszym wpisie chciałabym się z Wami podzielić jak łatwo dodawać zdjęcia na Instagram z komputera nie instalując przy tym żadnego symulatora ( mam tu na myśli BlueStacks).
Będzie to nic prostszego jak kliknięcie kilku przycisków 😀 I z łatwością  zdjęcia pojawią się na Waszym instagramowym profilu. Instagram na komputer

No to do roboty!

Instagram na komputer – Google Chrome

instagram na komputerJeśli przeglądarka jaką używacie to Google Chrome musicie wcisnąć przycisk F12. Otworzy Wam się konsola  po prawej stronie. Klikamy ikonkę drugą od lewej.

instagram na komputer

Pojawia nam się okno z wyborem telefonu. Jeśli nasz instagram wygląda nadal jak wersja komputerowa tylko w mniejszych rozmiarach klikamy klawisz F5 w celu odświeżenia strony.

instagram na komputer

Tadaaa! Mamy magiczną ikonkę aparatu po środku i klikając w nią łatwo dodamy zdjęcie z naszego komputera 🙂

instagram na komputer

 instagram na komputer

Mozilla Firefox

Jeśli używacie Mozilli to w tej przeglądarce   klikamy Narzędzia>Dla Twórców witryn>Widok trybu repsponsywnego ,  bądź po prostu skrót klawiszowy Ctrl+Shift+M.

instagram na komputer

Wybieramy  którekolwiek urządzenie np. Iphone 6 Plus i  odświeżamy stronę klawiszem F5.

Cieszymy się ułatwieniem dodawania zdjęć na IG z komputera 😀

Dajcie znać w komentarzy czy przydał Wam się ten mały trick, dla mnie okazał się on bardzo pomocny 🙂

Witaj Czytelniku! Strasznie mi miło, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że spodobał Ci się na tyle, że zawitasz tu jeszcze nie raz! Za jakikolwiek ślad pozostawiony przez Ciebie tutaj serdecznie Ci dziękuję! Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@femmind.pl ?

Comments (12)

  1. Robiłem dokładnie według instrukcji, nie działa, mimo że mam potwierdzenie odpowiedniego przełączenia funkcji strony. Nadal nie mogę dodawać zdjęć, a używam firefox.

    1. Dzięki! ? Wiesz co opery nigdy nie używałam ? ale jak znajdę na nią sposób to na pewno się coś pojawi!

  2. O kurcze, nie miałam pojęcia, że tak można i zawsze bawiłam się w zrzucanie zdjęć z aparatu na komputer, później obróbka i na telefon 😀 Dzięki wielkie <3 ! *paulacierpiak*

  3. Zdecydowanie pomocny! Nie tylko opisany w nieskomplikowany sposób, ale także świetnie zilustrowany obrazkami :-). Dziękuję bardzo!

    1. Strasznie mnie budują takie komentarze! 🙂 strasznie się cieszę, że post spełnia swoja funkcję! 🙂 Pozdrawiam ciepło 🙂

  4. Na wielu stronach są porady dotyczące tej metody i ludzie się skarżyli, że im nie działa. Najważniejszy jest 1 szczegół, o którym wspominasz, czyli odświeżenie strony klawiszem F5. Wtedy działa! Szczegóły są istotne. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: