Majówka 2017 z Peugeotem

Cześć Kochani!?

Postanowiłam  się jeszcze  do Was odezwać tuż przed długim weekendem. Pogoda za oknem niestety pozostawia dużo do życzenia, ale moje nastawienie na te dni jest takie, że choćby  padało i grzmiało to za wszelką cenę będę…. ODPOCZYWAĆ. W tym mi nawet ulewy za oknem nie przeszkodzą ? Trzeba odetchnąć od pracy i  codziennych obowiązków. I tego też Wam życzę!konkurs Peugeot Rita Motors

Ale, ale… Ten krótki wpis chciałam też wykorzystać aby pochwalić się Wam, że razem z moim Ukochanym wygraliśmy konkurs pt. “Majówka z Peugeotem”  w naszym mieście?  Te 5 dni wypoczynku umilać nam będzie jazda samochodem Peugeot 2008! Pewnie ciekawi jesteście co to za konkurs i jaki był jego temat.

konkurs peugeot rita motors

Konkurs Peugeot Rita Motors

Już Wam wszystko piszę?

Konkurs organizowany był na FB, na stronie Peugeot Rita Motors. Tematem konkursu było kreatywne przedstawienie swoich planów majówkowych. Mój M wpadł na genialny pomysł nagrania krótkiego filmiku, który świetnie to odzwierciedli … Zresztą sami zobaczcie i oceńcie jak Wam się podoba? Mieliśmy niezły ubaw przy nagrywaniu!

W następnym wpisie spodziewajcie się dużej ilości zdjęć, na pewno się  z Wami podzielimy jak wyglądała nasza Majówka 🙂

A jak tam Wasze plany? Będziecie aktywni czy raczej stawiacie na błogi wypoczynek? 😉 Napiszcie w komentarzu 😀

Udanego weekendu !!!

P.S : Pamiętajcie, że jestem również na Instagramie i na Instastory ( to taki Instagramowy Snapchat 😀 ) oraz FB  🙂

konkurs peugeot rita motors

 

 

Witaj Czytelniku! Strasznie mi miło, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że spodobał Ci się na tyle, że zawitasz tu jeszcze nie raz! Za jakikolwiek ślad pozostawiony przez Ciebie tutaj serdecznie Ci dziękuję! Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@femmind.pl ?

Comments (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: