Maybelline Matte Ink – Efekt extra matu na Twoich ustach

Witajcie Kochane! Maybelline Matte Ink

Po dłuższej przerwie przybywam do Was z krótką i konkretną recenzją pomadki matowej, którą osobiście uwielbiam! Wiem, że ma ona różne opinie wśród użytkowniczek, stąd też chciałabym ją krótko zrecenzować ze swojej strony.

Maybelline Matte Ink

Przed Wami jak Maybeline Super Stay Matte Ink 🙂

maybelline matte ink

Lepiąca konsystencja

To zdecydowanie prawda, że pomadki lepią się po nałożeniu, do momentu aż nie zaschną. Są one dość gęste ( niektóre z nich były nawet bardzo – np. 10 Dreamer – kupiona w drogerii stacjonarnie, natomiast czerwona Pioneer 20 – zamówiona z internetu była rzadsza i dużo lepiej się nakłada na usta ). Zanim zastygną jak złączymy usta rzeczywiście mogą się nieco zlepiać, jednak wystarczy chwilę poczekać, pomadka zaschnie i będzie dawała efekt ekstra matu.

W każdym razie zawsze nakładam pomadki bez konturówki i uważam, że wygląda to bardzo OK 🙂

Trwałość

Trwałość pomadki oceniam na bardzo wysokim poziomie. Tuż za nimi ustawiłabym na pewno matowe szminki z Golden Rose – Liquid Matte .

Usłyszałam nawet określenie, że “betonuje” ona usta 😀 To fakt … po zaschnięciu ciężko je zmyć czymkolwiek. Może być to nieco uciążliwe, ja uważam to za duży pozytyw. Jeśli chcecie je zmyć użyjcie płynu micelarnego – dwufazowego, bądź zwykłej oliwki 😉

pomadki matowe maybelline

Pomadka Maybelline Matte Ink

pomadki extra matowe maybelline super stay

maybelline matte ink swatch

Maybelline matte ink pioneer 20

Na fotce powyżej kolor 10 Dreamer. Więcej zdjęć z pomadkami na moim >Instagramie<

Podsumowanie

Maybelline Super Stay Matte Ink od dłuższego czasu jest moim numerem 1 na wszelkiego rodzaju wyjścia, ważniejsze okazje i nie tylko! Często używam jej też na co dzień jeśli chce uzyskać efekt pełnego matu 🙂 Jedynie po zjedzeniu tłustszych potraw wymaga poprawki. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to zdecydowanie uważam, że jest warta wypróbowania ( można już ją kupić za ok. 20 zł). Jeśli się wahacie to mam nadzieję, że ta krótka recenzja troszkę Wam ułatwi podjęcie decyzji 🙂

A Wy jakie macie macie zdanie na temat tych pomadek? A może macie jakieś inne świetne, godne polecenia? ?

Dajcie znać w komentarzu ❤️

Tymczasem, do następnego ✌?

Witaj Czytelniku! Strasznie mi miło, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że spodobał Ci się na tyle, że zawitasz tu jeszcze nie raz! Za jakikolwiek ślad pozostawiony przez Ciebie tutaj serdecznie Ci dziękuję! Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@femmind.pl ?

Comments (5)

  1. Właśnie byłam ciekawa jak z ich trwałością. Jeszcze nie zdecydowałam się na żadną z nich, ale nie wykluczam. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: