Black girl

Zegarki RV04 Ruben Verdu i czarna stylizacja

Powracam do Was z kolejnym wpisem. Niestety  brakuje w nim aury świątecznej, ale wierzcie mi natłok pracy w okresie przedświątecznym uniemożliwia mi jakiekolwiek większe prace nad blogiem. Nie będę ukrywać – strasznie nad tym ubolewam 🙁 Jednak staram się ze wszystkich sił, aby robić tu jak najwięcej 🙂 Stylizacja jaką przedstawie Wam na zdjęciach będzie zawierała zegarki RV04 Ruben Verdu.
RV04 Ruben Verdu   RV04 Ruben Verdu

Moja dzisiejsza stylizacja w odcieniu czerni, którą bardzo lubię 😉 dodatkiem dopełniający całokształt jest zegarek marki Ruben Verdu na metalowej bransolecie.  

RV04 Ruben Verdu  RV04 Ruben Verdu    RV04 Ruben Verdu RV04 Ruben Verdu RV04 Ruben Verdu   RV04 Ruben Verdu            RV04 Ruben Verdu RV04 Ruben Verdu  RV04 Ruben Verdu

Zegarek, mimo iż jest z serii męskiej Ruben Verdu, idealnie pasuje też do kobiecych stylizacji. Dla pań lubiących modele oversize zdecydowanie mogę je polecić.

Występują one w trzech kolorach :RV04 Ruben Verdu

 

Zdecydowani zwraca w nim uwagę bransoletka, która świetnie dopasowuje się do nadgarstka i jest naprawdę wygodna w noszeniu.  Oczywiście możemy ją łatwo wyregulować na swój obwód nadgarstka przepinając zapięcie. Całość dopełniają delikatne kryształki jako indeksy godzinowe.

RV04 Ruben Verdu

RV04 Ruben Verdu

Ja jestem zachwycona tym modelem,  a Wy co sądzicie ? 🙂 Może podarujecie go komuś jako prezent świąteczny  ? 😉

Zegarki możecie złapać tu :  www.ruben-verdu.com , a także tu : oferta Allegro  KLIK  🙂

To by było na tyle, miłego dnia! 🙂

Witaj Czytelniku! Strasznie mi miło, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że spodobał Ci się na tyle, że zawitasz tu jeszcze nie raz! Za jakikolwiek ślad pozostawiony przez Ciebie tutaj serdecznie Ci dziękuję! Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@femmind.pl ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: